Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 18 hodin
Čeština
Vyhledat
náplň / tiskárnu
Při nákupu nad 5.000 Kč
dárky zdarma!
Při nákupu nad 5.000 Kč od nás obdržíte jeden z těchto dárků dle svého výběru.
Originální náplně nad 5000 Kč
Káva
Káva
Mletá káva Douwe Egberts Paloma 100 g
Kompatibilní náplně nad 5000 Kč
Káva
Káva
Instantní káva Nescafé Classic Crema 200 g
Bílé víno
Bílé víno
Habánské sklepy Sauvignon
Červené víno
Červené víno
Habánské sklepy Frankovka
Při nákupu nad 10.000 Kč od nás obdržíte jeden z těchto dárků dle svého výběru.
Kompatibilní náplně nad 10000 Kč
OMV poukázka
OMV poukázka
Poukázka na pohonné hmoty v hodnotě 500Kč

Rozdělení tiskáren Xerox

xeroxAmerická firma Xerox, založená v roce 1906, byla průkopníkem v oblasti kancelářských technologií. Původně se tato společnost, ještě pod jménem Haloid Company, zabývala výrobou fotografického papíru. Haloid získal v roce 1947 komerční práva k procesu xerografie. Jedná se o zobrazovací proces, který je předchůdcem dnešního laserového tisku a funguje na stejném principu. V roce 1959 představila firma Xerox první model plně automatické kopírky pro komerční využití – Xerox 914. Tato kopírka měla takový úspěch, že se termín „xerox“ začal používat jako obecné označení pro kopírování. V 70. letech Xerox přišel se svou první laserovou tiskárnou a také ve svých laboratořích vynalezl počítačovou síť Ethernet.V současné době Xerox nabízí několik řad laserových tiskáren – malé stolní tiskárny, kancelářské tiskárny, multifunkční zařízení, ale také digitální produkční stroje a zařízení pro kontinuální tisk.

Pro malé pracovní týmy, ale také pro domácnosti, je určena řada Xerox VersaLink, která umožňuje tisk z Cloudu a připojení k mobilním telefonům. Pro malé až střední pracovní týmy je vhodná řada Xerox Phaser. Tyto tiskárny jsou rychlé, spolehlivé a přitom si zachovávají kompaktní rozměry.

V oblasti kancelářského tisku, na který se Xerox specializuje, je na výběr z řad Xerox VersaLink, Xerox Phaser a barevných tiskáren Xerox ColorCube Solid Ink. Solid Ink je technologie, která k tisku využívá „pevného inkoustu“ bez potřeby kazet, tudíž se jedná o velmi ekologické a ekonomické řešení. Modely tiskáren určené pro kancelář disponují mnoha dalšími funkcemi. Například možností mobilního tisku, připojení na wi-fi, tiskem z Cloudu a v neposlední řadě také pokročilým zabezpečením.

Xerox také nabízí několik řad multifunkčních zařízení pro kanceláře, které umožňují kromě samotného tisku také kopírování, skenování, faxování, připojení k wifi, tisk z mobilního telefonu. Nejnovější modely se ovládají dotykovým displejem a možnost tisku z Cloudu. Konkrétně se jedná o řady Xerox VersaLink, které jsou ideální pro malé pracovní skupiny, a Xerox AltaLink, které jsou zase určeny pro velké pracovní týmy.

Publikováno 12. 11. 2018
O renomovaném dodavateli kompatibilních náplní Miroluk
Máme přes 100 000 spokojených zákazníků
Na trhu působíme 10 let a jsme uznávanou značkou
Zakládáme si na osobním přístupu a každému zákazníkovi se ochotně věnuje tým profesionálů.
Kazety vytisknou stejně kvalitně stejný počet stran jako originální tonery. To potvrzuje i certifikát STMC.
99% produktů máme ve svých skladech
Výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001 (Quality Management System) a ISO 14001 (Enviromental Management System).