Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 18 hodin
Čeština
Vyhledat
náplň / tiskárnu
Při nákupu nad 5.000 Kč
dárky zdarma!
Při nákupu nad 5.000 Kč od nás obdržíte jeden z těchto dárků dle svého výběru.
Originální náplně nad 5000 Kč
Káva
Káva
Mletá káva Douwe Egberts Paloma 100 g
Kompatibilní náplně nad 5000 Kč
Káva
Káva
Instantní káva Nescafé Classic Crema 100 g
Bílé víno
Bílé víno
Habánské sklepy Sauvignon
Červené víno
Červené víno
Habánské sklepy Frankovka
Při nákupu nad 10.000 Kč od nás obdržíte jeden z těchto dárků dle svého výběru.
Kompatibilní náplně nad 10000 Kč
OMV poukázka
OMV poukázka
Poukázka na pohonné hmoty v hodnotě 500Kč
Doprava
zdarma od 299 Kč
Dodání
do druhého dne
Zavřít

Rozdělení tiskáren Canon

canonSpolečnost Canon, známá především jako výrobce fotoaparátů, byla založena v Japonsku již v roce 1933. Zpočátku se skutečně zabývala výhradně výrobou optiky. V roce 1987 uvedl Canon na trh první "zrcadlovku" s označením EOS, což je řada, která je rozvíjena dodnes. V současné době má ale Canon daleko širší záběr – vyrábí nejen fotoaparáty, objektivy a kamery, ale také dalekohledy, kalkulačky, skenery a tiskárny. Jsou to právě tiskárny a spotřební materiál do nich, které firmě v současné době přináší největší zisky.

Canon vyrábí jak tiskárny pro domácnosti, tak profesionální stroje pro kanceláře a také zařízení pro velkoformátový tisk. Ve svém portfoliu má Canon laserovéinkoustové tiskárny s širokým rozpětím cen a funkcí.

Inkoustové tiskárny

Pro domácnosti je určena řada multifunkčních barevných inkoustových tiskáren Canon Pixma. Tyto tiskárny obvykle disponují možností bezdrátového připojení, skenerem, kopírkou nebo i faxem a jsou ideální pro tisk fotografií. Pro domácí tisk fotografií je také vhodná řada kompaktních tiskáren Canon Selphy, která umožňuje bezdrátový tisk snímků přes mobilní telefon. Vychytávkou od Canonu je také přenosná tiskárna kapesní velikosti Canon Zoemini, díky které můžete tisknout fotografie z mobilního telefonu ihned a kdekoliv. Pro tisk fotografií v profesionální kvalitě má Canon jinou řadu, a to Canon Pixma Pro. Tiskárny Pixma Pro zvládají tisk vysoce kvalitních fotografií až do formátu A3.

Pro menší kanceláře jsou vhodné barevné inkoustové multifunkční tiskárny řady Canon Pixma nebo Canon Maxify. Umožňují rychlý barevný tisk, kopírování, skenování, faxování a bezdrátové připojení.

Canon má ve svém portfoliu také řadu profesionální plotrových tiskáren pod názvem Canon imagePROGRAF, které umožňují tisk kvalitních fotografií s intenzivními barvami ve velikosti A2.

Laserové tiskárny

Pro tisk v kancelářích je určena řada černobílých a barevných laserových tiskáren Canon I-SENSYS. Tato řada je vhodná především pro uživatele, kteří potřebují tisknout velké množství textu. Předností těchto tiskáren je zejména rychlost tisku. Vyrábí se jak jednofunkční, které slouží pouze k tisku, tak multifunkční, které mají řadu dalších funkcí, jako například tisk přes Wi-Fi nebo Cloud. Obecně ale laserové tiskárny nejsou vhodné pro tisk fotografií. Pro velké firmy jsou určeny pokročilé řady laserových tiskáren Canon imageRUNNER a Canon imagePRESS, které umožňují skenovat, faxovat, kopírovat a některé například také podporují mobilní tisk.

Publikováno 12. 11. 2018
O renomovaném dodavateli kompatibilních náplní Miroluk
Máme přes 100 000 spokojených zákazníků
Na trhu působíme 10 let a jsme uznávanou značkou
Zakládáme si na osobním přístupu a každému zákazníkovi se ochotně věnuje tým profesionálů.
Kazety vytisknou stejně kvalitně stejný počet stran jako originální tonery. To potvrzuje i certifikát STMC.
99% produktů máme ve svých skladech
Výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001 (Quality Management System) a ISO 14001 (Enviromental Management System).