Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 18 hodin
Čeština
Vyhledat
náplň / tiskárnu
Při nákupu nad 5.000 Kč
dárky zdarma!
Při nákupu nad 5.000 Kč od nás obdržíte jeden z těchto dárků dle svého výběru.
Originální náplně nad 5000 Kč
Káva
Káva
Mletá káva Douwe Egberts Paloma 100 g
Kompatibilní náplně nad 5000 Kč
Káva
Káva
Instantní káva Nescafé Classic Crema 100 g
Bílé víno
Bílé víno
Habánské sklepy Sauvignon
Červené víno
Červené víno
Habánské sklepy Frankovka
Při nákupu nad 10.000 Kč od nás obdržíte jeden z těchto dárků dle svého výběru.
Kompatibilní náplně nad 10000 Kč
OMV poukázka
OMV poukázka
Poukázka na pohonné hmoty v hodnotě 500Kč

Rozdělení tiskáren Epson

epsonJaponská firma Epson, založená v roce 1975, je jedním z předních světových výrobců tiskáren a spotřebního materiálu. V roce 1985 se Epson sloučil s firmou Seiko, která vyrábí hodinky, a dodnes vystupují pod označením Seiko Epson Corporation. Kromě výroby jehličkových, inkoustových, laserových tiskáren a plotrů se Epson zabývá také vývojem skenerů, počítačů, projektorů, televizí, průmyslových robotů nebo třeba i brýlí pro virtuální realitu.

Jak již bylo řečeno, Epson vyrábí jehličkové, inkoustové, laserové a velkoformátové tiskárny určené pro domácnosti, střední kanceláře a velké korporace.

Inkoustové tiskárny

Pro menší kanceláře a okrajově také pro náročnější domácnosti jsou vhodné multifunkční zařízení s označením Epson WorkForce. Většina těchto modelů disponuje bezdrátovým připojením, skenerem, kopírkou, možností oboustranného tisku a možností tisku až do formátu A3. Další variantou jsou tiskárny Epson Ecotank, které umožňují vysokou úsporu při tisku, jelikož nevyužívají inkoustových kazet ale inkoustu, který se jednoduše do tiskárny dolévá. Pro tisk kvalitních fotografií jsou určeny řady Epson Expression Premium, Epson Expression Photo a Epson L. Pro větší kanceláře a pracovní skupiny je vhodná již zmíněná řada Epson WorkForce, Epson WorkForce Pro a také Epson Enterprise.

Laserové tiskárny

Epson vyrábí laserové tiskárny primárně určené pro středně velká až velká pracoviště. Pro tyto účely je určena řada černobílých tiskáren Epson WorkForce AL-M a barevných tiskáren Epson WorkForce AL-C a Epson AcuLaser C. Většina těchto tiskáren se vyznačuje vysokorychlostním tiskem, možností oboustranného tisku a vysokou kapacitou zásobníků na papír.

Jehličkové tiskárny

Kromě inkoustových a laserových tiskáren Epson také vyrábí 9 a 24 jehličkové tiskárny. Jehličkové tiskárny využijete především, pokud hledáte ekonomické a spolehlivé řešení pro tisk dlouhých textových dokumentů. Jehličkové tiskárny Epson prodává pod označením např. Epson LX, Epson LQ, Epson PLQ nebo Epson FX.

Velkoformátové tiskárny

Profesionální velkoformátové tiskárny z řady Epson SureColor jsou určeny pro tisk velkých fotografií, plakátů nebo různých produkčních materiálů.

Publikováno 12. 11. 2018
O renomovaném dodavateli kompatibilních náplní Miroluk
Máme přes 100 000 spokojených zákazníků
Na trhu působíme 10 let a jsme uznávanou značkou
Zakládáme si na osobním přístupu a každému zákazníkovi se ochotně věnuje tým profesionálů.
Kazety vytisknou stejně kvalitně stejný počet stran jako originální tonery. To potvrzuje i certifikát STMC.
99% produktů máme ve svých skladech
Výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001 (Quality Management System) a ISO 14001 (Enviromental Management System).