Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 18 hodin
Čeština
Vyhledat
náplň / tiskárnu
Při nákupu nad 5.000 Kč
dárky zdarma!
Při nákupu nad 5.000 Kč od nás obdržíte jeden z těchto dárků dle svého výběru.
Originální náplně nad 5000 Kč
Káva
Káva
Mletá káva Douwe Egberts Paloma 100 g
Kompatibilní náplně nad 5000 Kč
Káva
Káva
Instantní káva Nescafé Classic Crema 100 g
Bílé víno
Bílé víno
Habánské sklepy Sauvignon
Červené víno
Červené víno
Habánské sklepy Frankovka
Při nákupu nad 10.000 Kč od nás obdržíte jeden z těchto dárků dle svého výběru.
Kompatibilní náplně nad 10000 Kč
OMV poukázka
OMV poukázka
Poukázka na pohonné hmoty v hodnotě 500Kč

Rozdělení tiskáren Brother

brotherJaponská firma Brother byla založena již v roce 1908. Původně se společnost specializovala na výrobu šicích strojů, ale od 70. let se Brother začal zaměřovat na výrobu jehličkových tiskáren a elektrických psacích strojů. Na konci 80. let byla vyrobena první laserová tiskárna nesoucí značku Brother. V současné době má Brother ve svém portfoliu inkoustovélaserové tiskárny, skenery, faxy, tiskárny štítků a řadu mobilních tiskáren.

  • Laserové tiskárny

Společnost Brother vyrábí laserové tiskárny jak pro domácí použití, tak pro tisk ve velkých korporacích. Na výběr je z černobílých nebo barevných zařízení, které slouží buď pouze k tisku, nebo mají i jiné funkce. Jednofunkční černobílé a barevné tiskárny se prodávají pod označením Brother HL. Multifunkční laserové tiskárny zase nesou označení Brother DCP nebo Brother MFC. Tyto modely obvykle zvládají kromě tisku také skenování, kopírování, faxování a některé mají možnost připojení přes síť Wi-Fi. Brother HL, DCP i MFC jsou vhodné pro domácnosti nebo menší kanceláře.

Pro velké firmy jsou vhodné vysokorychlostní tiskárny s označením Brother HL-L, DCP-LMFC-L. Většina z těchto modelů má možnost bezdrátového připojení, disponuje přídavným podavačem papíru, skenerem a kopírkou. Všechny modely se díky vysoké rychlosti tisku a úspornosti vyplatí zejména, pokud tisknete ve větším množství.

  • Inkoustové tiskárny

Řada inkoustových tiskáren pro domácí použití nebo tisk v malých kancelářích nese označení Brother MFC-J a DCP-J. Tyto kompaktní modely jsou vhodné především pokud chcete tisknout barevně v menším objemu a jsou ideální pro domácí tisk kvalitních fotografií.

Řada inkoustových tiskáren pro firmy nese stejné označení – BrotherMFC-JDCP-J. Podnikové inkoustové tiskárny ale mají navíc možnost bezdrátového připojení, skenování a kopírování. Některé také disponují přídavnými podavači papíru a umožňují tisk až do formátu A3.

  • Mobilní tiskárny

Jedná se o tiskárny využívající technologii termotisku, které jsou přenosné a napájené bateriemi, takže je můžete používat kdekoliv. Výhodou také je, že se nemusíte starat o nákup tonerů nebo inkoustů. Termotiskárny je k tisku nepotřebují. Řada tiskáren RuggedJet slouží k tisku účtenek a jiných menších dokumentů. S řadou PocketJet vytisknete dokumenty ve velikosti A4 a A5. Přesto se jedná o malé skladné tiskárny, které se pohodlně vejdou do tašky. Nejmenšími zařízeními jsou tiskárny z řady Brother MW. S nimi vytisknete dokumenty velikosti A6 nebo A7.

  • Tiskárny štítků

Firma Brother se zabývá také výrobou tiskáren štítků a etiket. Řada Brother P-touch slouží k tisku samolepicích štítků v šířce od 6mm do 36mm. Některé modely disponují možností připojení k počítači, ale obecně se jedná o přenosné tiskárny s vlastní klávesnicí. Brother QL jsou naopak nepřenosné tiskárny štítků a etiket, které tisknou pomocí speciálního počítačového programu.

E-shop Miroluk.cz nabízí náplně do různých tiskáren Brother:

- cartridge Brother

- tonery Brother

- etikety do štítkovačů Brother

- pásky do štítkovačů Brother

Publikováno 12. 11. 2018
O renomovaném dodavateli kompatibilních náplní Miroluk
Máme přes 100 000 spokojených zákazníků
Na trhu působíme 10 let a jsme uznávanou značkou
Zakládáme si na osobním přístupu a každému zákazníkovi se ochotně věnuje tým profesionálů.
Kazety vytisknou stejně kvalitně stejný počet stran jako originální tonery. To potvrzuje i certifikát STMC.
99% produktů máme ve svých skladech
Výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001 (Quality Management System) a ISO 14001 (Enviromental Management System).