Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 15,73 cm |
| Šířka | 43,47 cm |
| Hloubka | 36,16 cm |
| Hmotnost | 5,03 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 1200 |
| Rychlost černobílého tisku | 10 str./min. |
| Rychlost barevného tisku | 5 str./min. |
| Doba tisku první strany | 14 sekund |
| Měsíční vytížení | 3000 stran |
| Formáty papíru | A4, A6, B5, obálka DL |
| Náplně | černá, tyrkysová, purpurová a žlutá (CMYK) |
| Kapacita vstupního zásobníku | 100 listů |
| Kapacita výstupního zásobníku | 30 listů |
| Maximální rozlišení skeneru (DPI) | 1200 |
| Procesor | 980 MHz |
| RAM | 64 MB |
| Spotřeba energie | 0,109 W (ruční vypnutí), 3,023 W (pohotovostní režim), 1,096 W (režim spánku) |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma Microsoft Windows 11, 10; macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur, macOS v12 Monterey; Android; iOS; |
| Obsah balení | Tiskárna, Spotřební materiál, Návod. |