Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 23,3 cm |
| Šířka | 46 cm |
| Hloubka | 33,75 cm |
| Hmotnost | 8 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 1200 |
| Rychlost černobílého tisku | 20 str./min. |
| Rychlost barevného tisku | 10 str./min. |
| Doba tisku první strany | 15 sekund |
| Měsíční vytížení | 20000 stran |
| Formáty papíru | A4, A5, A6, B5, obálka C5, obálka C6, obálka DL |
| Náplně | černá, tyrkysová, purpurová a žlutá (CMYK) |
| Kapacita vstupního zásobníku | 225 listů |
| Kapacita výstupního zásobníku | 60 listů |
| Maximální rozlišení skeneru (DPI) | 1200 |
| Skenování | automatický podavač |
| Procesor | 1,2 GHz |
| RAM | 512 MB |
| Spotřeba energie | 4,07 W (pohotovostní režim), 1,02 W (režim spánku), 0,11 W (vypnuto) 5 |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; Linux; Chrome OS |
| Obsah balení | Tiskárna HP OfficeJet Pro 8122e All-in-One; HP 924 Zaváděcí černá inkoustová kazeta; HP 924 Zaváděcí azurová inkoustová kazeta; HP 924 Zaváděcí purpurová inkoustová kazeta; HP 924 Zaváděcí žlutá inkoustová kazeta; Napájecí kabel; Regulační leták; Leták s upozorněním na inkoust; Instalační leták; Referenční příručka |