Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 6,6 cm |
| Šířka | 32,2 cm |
| Hloubka | 21 cm |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 4800 |
| Rychlost černobílého tisku | 9 str./min. |
| Rychlost barevného tisku | 5,5 str./min. |
| Formáty papíru | A4, obálka COM10, A5, B5, obálka DL |
| Náplně | černá a jedna barevná dohromady |
| Kapacita vstupního zásobníku | 50 listů |
| Spotřeba energie | Typická spotřeba elektrické energie 0,22 kWh Vypnuto: přibl.0,15 W Tisk: přibl.8 W20 Pohotovostní režim (při připojení k počítači přes USB): přibl.1,1 W Pohotovostní režim (připojené všechny porty): přibl.1,6 W* |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Funkčnost lze zaručit pouze na počítači s předinstalovaným operačním systémem. Ovladač tiskárny a asistenční nástroj pro tiskárny IJ podporují následující operační systémy: Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 a Windows Server 2025 |
| Obsah balení | 1x tiskárna Canon MAXIFY BX1101x napájecí kabel 1x PGI-35 pigmentová černá 1x CLI-36 barvy CMYK 1x tisková hlava 1x dobíjecí příslušenství k baterii příručky a další dokumenty |