Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 45,2 cm |
| Šířka | 48 cm |
| Hloubka | 46,4 cm |
| Hmotnost | 19 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 1200 |
| Rychlost černobílého tisku | 43 str./min. |
| Formáty papíru | A4, A5, A6, B5 |
| Náplně | černá |
| Kapacita vstupního zásobníku | 550 listů |
| Kapacita výstupního zásobníku | 150 listů |
| Maximální rozlišení skeneru (DPI) | 600 |
| Skenování | automatický podavač skenování do e-mailu skenování na USB skenování do síťové složky skenování do cloudu |
| Spotřeba energie | Maximálně: přibližně 1420 W nebo méně Pohotovostní režim: přibližně 13,6 W do režimu spánku: přibližně 0,9 W Vypnutí se zachováním připojení: přibližně 0,1 W nebo méně Typická spotřeba elektrické energie (TEC): 0,41 kWh |
| Kompatibilní operační systémy | UFRII: Windows® 8.1 / 10 / 11 / Server 2012 / Server 2012 R2 / Server 2016 / Server 2019, MAC OS X (10.11 nebo novější) PCL: Windows® 8.1 / 10 / 11 / Server 2012 /Server 2012 R2 / Server 2016 / Server 2019 PS: Windows® 8.1 / 10 / 11 / Server 2012 /Server 2012 R2 / Server 2016 / Server 2019, MAC OS X (10.11 nebo novější) PPD: Windows® 8.1 / 10 / 11, MAC OS X (10.11 nebo novější) |
| Obsah balení | Tiskárna, Spotřební materiál, Návod |