Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 37 cm |
| Šířka | 43 cm |
| Hloubka | 46,4 cm |
| Hmotnost | 22 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 1200 |
| Rychlost černobílého tisku | 61 str./min. |
| Doba tisku první strany | 4,9 sekund |
| Formáty papíru | A4, obálka COM10, A5, A6, B5, B6, obálka C5, obálka DL |
| Náplně | černá |
| Kapacita vstupního zásobníku | 550 listů |
| Kapacita výstupního zásobníku | 500 listů |
| Procesor | 1,6 GHz × 2 |
| RAM | 2000 MB |
| Spotřeba energie | Maximálně: přibližně 1500 W nebo méně Při provozu: přibl.771,49 W nebo méně Pohotovostní režim: přibližně 13,69 W nebo méně Režim spánku: přibližně 1,0 W nebo méně Typická spotřeba elektrické energie (TEC): 0,61 kWh/týden |
| Kompatibilní operační systémy | Windows® 11 / Windows® 10 / Windows® 8.1 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 / Mac OS X verze 10.12 a vyšší, Linux |
| Obsah balení | Tiskárna, Spotřební materiál, Návod |