Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 9,13 cm |
| Šířka | 38,02 cm |
| Hloubka | 19,83 cm |
| Hmotnost | 2,96 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 1200 |
| Rychlost černobílého tisku | 10 str./min. |
| Rychlost barevného tisku | 7 str./min. |
| Měsíční vytížení | 500 stran |
| Formáty papíru | A4, A5, A6, fotopapír 10 x 15 cm, B5, obálka C5, obálka C6, obálka DL |
| Náplně | černá a jedna barevná dohromady |
| Kapacita vstupního zásobníku | 50 listů |
| Maximální rozlišení skeneru (DPI) | 600 |
| Rychlost skenování | 3,6 str./min. |
| Skenování | automatický podavač |
| RAM | 256 MB |
| Spotřeba energie | 0,14 W (ručně vypnuto), 3,4 W (pohotovostní režim), 0,81 W (režim spánku) |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11, 10, 8, 7 Mac OS 11.0, 10.15, 10.14, 10.13, 10.12 Linux |
| Obsah balení | Mobilní tiskárna HP OfficeJet 250 Černá startovací inkoustová kazeta HP 62 Tříbarevná startovací inkoustová kazeta HP 62 Instalační leták Napájecí kabel Baterie |