Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 19,7 cm |
| Šířka | 36 cm |
| Hloubka | 26,4 cm |
| Hmotnost | 5,39 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 600 |
| Rychlost černobílého tisku | 20 str./min. |
| Doba tisku první strany | 8,5 sekund |
| Formáty papíru | A4, A5, A6, obálka C5, obálka DL |
| Náplně | černá |
| Kapacita vstupního zásobníku | 150 listů |
| Kapacita výstupního zásobníku | 100 listů |
| Maximální rozlišení skeneru (DPI) | 600 |
| Procesor | 500 MHz |
| Spotřeba energie | 0,255 kWh/týden (Energy Star 3.0); 0,259 kWh/týden (Blue Angel) |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 15 Sequoia; Operační systém Linux |
| Obsah balení | Tiskárna HP LaserJet MFP M140w; Napájecí kabel; Černá tonerová kazeta HP LaserJet (výtěžnost: 300 stran); Instalační leták; Referenční příručka; Záruční příručka; Leták |