Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce |
| Výška | 20 cm |
| Šířka | 42,8 cm |
| Hloubka | 33,2 cm |
| Hmotnost | 4,81 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 1200 |
| Rychlost černobílého tisku | 8,5 str./min. |
| Rychlost barevného tisku | 5,5 str./min. |
| Doba tisku první strany | 15 sekund |
| Měsíční vytížení | 1000 stran |
| Formáty papíru | A4, A6, B5, obálka DL |
| Náplně | černá a jedna barevná dohromady |
| Kapacita vstupního zásobníku | 60 listů |
| Kapacita výstupního zásobníku | 25 listů |
| Maximální rozlišení skeneru (DPI) | 1200 |
| Skenování | automatický podavač |
| Procesor | 1,0 GHz |
| Spotřeba energie | 2,61 W (pohotovostní režim), 1,35 W (režim spánku), 0,10 W (vypnuto) |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia |
| Obsah balení | Tiskárna, Spotřební materiál, Návod. |