Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 25 cm |
| Šířka | 40,1 cm |
| Hloubka | 37,3 cm |
| Hmotnost | 9,8 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 1200 |
| Rychlost černobílého tisku | 40 str./min. |
| Formáty papíru | A4, obálka COM10, A5, A6, B5, obálka DL |
| Náplně | černá |
| Kapacita vstupního zásobníku | 250 listů |
| Kapacita výstupního zásobníku | 150 listů |
| Procesor | 1,2 GHz |
| RAM | 1000 MB |
| Spotřeba energie | Typická spotřeba elektrické energie (TEC): 0,33 kWh/týden (230 V) |
| Kompatibilní operační systémy | UFRII: Windows® 10 / 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025, macOS (verze 10.15 nebo novější) PCL: Windows® 10 / 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 /Server 2025 PS: Windows® 10 / 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025, macOS (verze 10.15 nebo novější) PPD: Windows® 10 / 11, macOS (10.15 nebo novější) |