Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 27,5 cm |
| Šířka | 40,9 cm |
| Hloubka | 37,6 cm |
| Hmotnost | 16 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 1200 |
| Rychlost černobílého tisku | 43 str./min. |
| Měsíční vytížení | 150000 stran |
| Formáty papíru | A4, A5, A6, B5 |
| Náplně | černá |
| Kapacita vstupního zásobníku | 550 listů |
| Kapacita výstupního zásobníku | 150 listů |
| RAM | 2000 MB |
| Spotřeba energie | Maximálně: přibližně 1400 W Při tisku: přibližně 507 W Pohotovostní režim: přibližně 6,7 W Režim spánku: přibližně 0,59 W Typická spotřeba elektrické energie (TEC): 0,35 kWh/týden (230 V) |
| Kompatibilní operační systémy | Windows® 11, Windows® 10, Server® 2025, Server® 2022, Server® 2019, Server® 2016 Mac OS X verze 10.15 a vyšší Linux |
| Obsah balení | Tiskárna, Spotřební materiál, Návod. |