Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 26 cm |
| Šířka | 37 cm |
| Hloubka | 33 cm |
| Hmotnost | 7,9 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 600 |
| Rychlost černobílého tisku | 22 str./min. |
| Doba tisku první strany | 8 sekund |
| Měsíční vytížení | 25000 stran |
| Formáty papíru | A4, A5, A6, B5, B6, obálka C5, obálka DL |
| Náplně | černá |
| Kapacita vstupního zásobníku | 150 listů |
| Kapacita výstupního zásobníku | 100 listů |
| Maximální rozlišení skeneru (DPI) | 600 |
| RAM | 64 MB |
| Spotřeba energie | 390 W (probíhající tisk), 2,7 W (pohotovostní režim), 0,51 W (režim spánku), 0,05 W (automatické vypnutí / ruční zapnutí), 0,05 W (ruční vypnutí) |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 7 a novější iOS 14 a novější macOS 10.14 a novější Android Nougat a novější |
| Obsah balení | Tiskárna HP LaserJet Tank MFP 1604w Černý originální zobrazovací válec HP LaserJet Tank (v balení zaváděcí s výtěžností černého toneru cca 5000 stran) Napájecí kabel Instalační příručka Referenční příručka |