Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 30,6 cm |
| Šířka | 58,1 cm |
| Hloubka | 44,5 cm |
| Hmotnost | 14,6 kg |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 1200 |
| Rychlost černobílého tisku | 22 str./min. |
| Rychlost barevného tisku | 18 str./min. |
| Měsíční vytížení | 30000 stran |
| Formáty papíru | A3, A4, A5, A6, fotopapír 10 x 15 cm, fotopapír 13 x 18 cm, B5, obálka C5, obálka C6, obálka DL |
| Náplně | černá, tyrkysová, purpurová a žlutá (CMYK) |
| Kapacita vstupního zásobníku | 250 listů |
| Kapacita výstupního zásobníku | 75 listů |
| Maximální rozlišení skeneru (DPI) | 1200 |
| Rychlost skenování | 8 str./min. |
| Skenování | automatický podavač skenování do e-mailu skenování do cloudu |
| RAM | 512 MB |
| Spotřeba energie | 0,11 W (ruční vypnutí), 4,67 W (pohotovostní režim), 1,17 W (režim spánku) |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11 Windows 10 macOS 11 Big Sur macOS 12 Monterey macOS 13 Ventura Linux Chrome OS |
| Obsah balení | Širokoformátová tiskárna HP OfficeJet Pro 9720e All-in-One Černá startovací inkoustová kazeta HP 937 Azurová startovací inkoustová kazeta HP 937 Purpurová startovací inkoustová kazeta HP 937 Žlutá startovací inkoustová kazeta HP 937 Regulační leták Leták s upozorněním na inkoust Napájecí kabel Instalační leták |