Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 17 hodin
od 8 do 17 hodin
| Značka | |
| Typ tiskárny | |
| Připojení | |
| Funkce | |
| Ovládání |
| Výška | 45,8 cm |
| Šířka | 48 cm |
| Hloubka | 51,8 cm |
| Hmotnost | 24,5 kg |
| Barva |
| Maximální rozlišení tisku (DPI) | 1200 |
| Rychlost černobílého tisku | 43 str./min. |
| Doba tisku první strany | 6,2 sekund |
| Formáty papíru | A4, A5, A6, B5 |
| Náplně | černá |
| Kapacita vstupního zásobníku | 550 listů |
| Kapacita výstupního zásobníku | 150 listů |
| Maximální rozlišení skeneru (DPI) | 600 |
| Skenování | automatický podavač skenování do e-mailu skenování na USB skenování do cloudu |
| Procesor | 1,6 GHz |
| RAM | 2000 MB |
| Spotřeba energie | Maximálně: přibližně 1400 W Při tisku: přibližně 522 W Pohotovostní režim: přibližně 12,2 W Režim spánku: přibližně 0,8 W Typická spotřeba elektrické energie (TEC): 0,38 kWh/týden (230 V) |
| Kompatibilní operační systémy | Windows® 11, Windows® 10, Server® 2025, Server® 2022, Server® 2019, Server® 2016 Mac OS X verze 10.15 a vyšší Linux |
| Obsah balení | Tiskárna, Spotřební materiál, Návod. |