Zákaznická linka
800 366 663
Volejte v pracovní dny
od 8 do 18 hodin
Čeština
Vyhledat
náplň / tiskárnu
Při nákupu nad 5.000 Kč
dárky zdarma!
Při nákupu nad 5.000 Kč od nás obdržíte jeden z těchto dárků dle svého výběru.
Originální náplně nad 5000 Kč
Káva
Káva
Mletá káva Douwe Egberts Paloma 100 g
Kompatibilní náplně nad 5000 Kč
Káva
Káva
Instantní káva Nescafé Classic Crema 200 g
Bílé víno
Bílé víno
Habánské sklepy Sauvignon
Červené víno
Červené víno
Habánské sklepy Frankovka
Při nákupu nad 10.000 Kč od nás obdržíte jeden z těchto dárků dle svého výběru.
Kompatibilní náplně nad 10000 Kč
OMV poukázka
OMV poukázka
Poukázka na pohonné hmoty v hodnotě 500Kč

Rozdělení tiskáren HP

rozdeleni-tiskaren-hpFirma Hewlett-Packard, zkráceně HP, je nesporně jednou z největších a neúspěšnějších v oboru informačních technologií. Založili ji již v roce 1939 Američané William Hewlett a David Packard. Kromě výroby tiskáren a tonerů se firma HP specializuje také na výrobu osobních počítačů a skenerů. I přes to, že se firma HP umisťuje každoročně na předních příčkách v prodeji osobních počítačů, tak jsou to právě tiskárny a tonery, na které se firma primárně zaměřuje. Jejich tiskárny jsou populární jak ve velkých korporacích, středních firmách, tak i v domácnostech. Podle účelu, ke kterému jsou určeny, je možné rozlišovat několik hlavních výrobkových řad.

 • HP Deskjet

  Tiskárny HP Deskjet se nejlépe hodí pro domácnosti. Jejich hlavními přednostmi jsou jednoduché používání, u některých typů bezdrátové připojení a výhodná pořizovací cena. Většina modelů má také možnost kopírování a skenování. 

 • HP Envy

  HP Envy jsou tiskárny hodící se především pro domácí tisk. Umožňují snadné propojení s Wi-fi sítěmi, smartphony, notebooky nebo tablety. Tyto tiskárny umožňují oboustranný tisk, snadný a kvalitní tisk fotografií bez okrajů, skenování a kopírování.

 • HP Officejet

  Výrobková řada HP Officejet je určena zejména pro tisk v kancelářích. Nabízí tisk, skenování i kopírování ve vysoké kvalitě. Tyto tiskárny byly navrženy s důrazem na vysoký výkon a nízké provozní náklady. Většina tiskáren z této série disponuje například také možností oboustranného tisku, tisku ze smartphonu nebo tabletu a některé také umožňují faxování.

 • HP Laserjet

  Série HP Laserjet označuje laserové tiskárny, které jsou určené především pro firmy, ale okrajově také pro domácnosti. Firmy na této řadě ocení především pokročilé zabezpečení dat a vysokou rychlost tisku (až 65 stránek za minutu). HP Laserjet se dále dělí do několika podkategorií: HP Laserjet Enterprise, HP Laserjet Pro a barevné tiskárny HP Color Laserjet.

 • HP PageWide

  HP PageWide jsou podnikové tiskárny, které disponují vysokým zabezpečením dat, nízkými provozními náklady a nízkou spotřebou energie. Tyto přístroje umožňují kromě vysokorychlostního tisku také kopírování a skenování.

 • HP DesignJet

  HP DesignJet je řada velkoformátových tiskáren určených pro firmy. Umožňují například tisk technických výkresů, ale také plakátů a fotografií.

Tiskáren HP je skutečně nepřeberné množství a může být problematické se v tomto výběru orientovat. Proto Vám doporučujeme nás kontaktovat a my Vám rádi s výběrem vhodného zařízení pomůžeme.

Publikováno 17. 9. 2018
O renomovaném dodavateli kompatibilních náplní Miroluk
Máme přes 100 000 spokojených zákazníků
Na trhu působíme 10 let a jsme uznávanou značkou
Zakládáme si na osobním přístupu a každému zákazníkovi se ochotně věnuje tým profesionálů.
Kazety vytisknou stejně kvalitně stejný počet stran jako originální tonery. To potvrzuje i certifikát STMC.
99% produktů máme ve svých skladech
Výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001 (Quality Management System) a ISO 14001 (Enviromental Management System).